Wrzesień 21, 2021

Uroczystości XX lecia istnienia Akcji Katolickiej

Akcja Katolicka Diecezji Bielsko-Żywieckiej obchodzi w tym roku jubileusz dwudziestolecia  istnienia. W związku z tym  zapraszamy do udziału w uroczystym koncercie, który odbędzie się 12 listopada br. (w sobotę) w Bielskim Centrum Kultury (ul. Słowackiego 27) o godz. 17.00.

W programie przewidziane jest wystąpienie jej prezesa pana senatora RP Andrzeja Kamińskiego, ks. bpa ordynariusza Romana Pindla, pana ministra Stanisława Szweda i pana prezydenta naszego miasta Jacka Krywulta. Zostaną wręczone medale Pro consecratione mundi, a całość ubogaci swoimi występami artystycznymi zespół folklorystyczny Pieśni i Tańca „Bielsko”. Będzie też okazja do wspólnego spotkania przy stole.

Jednocześnie  zapraszamy do udziału w dziękczynnej Mszy św., która zostanie odprawiona w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20 listopada br. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej (przy dworcu) o godz. 17.00 przez ks. bpa ordynariusza Romana Pindla wraz z Asystentami Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej. Pół godziny wcześniej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Jeszcze raz serdecznie prosimy o udział w powyższych uroczystościach i zapewniamy o naszej modlitwie. In Christo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related posts