Kwiecień 23, 2017

Skład Rady Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej

Prezesi Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Imię i nazwisko Parafia
Maria Grzymała Andrychów – św. Macieja
Danuta Tomczyk-Ściga Andrychów Osiedle – św. Stanisława BM
Marek Giertler Bielsko-Biała – Najświętszego Serca Pana Jezusa
Jerzy

Klisz

Bielsko-Biała – Opatrzności Bożej
Barbara Przewoźnik Bielsko-Biała – Św. Pawła Apostoła
Irena Olma Bielsko-Biała – Św. Maksymiliana Kolbego
Franciszkek Nikiel Bielsko-Biała Hałcnów – Nawiedzenia NMP
Piotr Moll Bielsko-Biała Kamienica – Św. Małgorzaty
Urszula Sablik Bielsko-Biała Komorowice – Św. Jana Chrzciciela
Magdalena Piekarska Bielsko-Biała Obszary – Matki Bożej Fatimskiej
Małgorzata Moskot Bielsko-Biała – Chrystusa Króla
Franciszek Nikiel Bielsko-Biała – Narodzenia NMP
Józef Góra Bielsko-Biała Mikuszowice Krakowskie – Św. Barbary
  Bielsko-Biała Mikuszowie Śląskie – NMP Królowej Świata
Zbigniew Maj Bielsko-Biała Stare Bielsko – Św. Stanisława BM
Wiesława Miler Bielsko-Biała Straconka – Matki Bożej Pocieszenia
Maria Sobuń Bielsko-Biała Troclik – Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka
Wojciech Maj Bielsko-Biała – św. Józefa
Anna Poniewierska Bestwina Wniebowzięcia NMP
Piotr

Żądło

Buczkowice – Przemienienia Pańskiego
Stanisław Kwiatek Bystra Krakowska- NKPJCh
Stanisław Krymiec Chybie – Chrystusa Króla
Stanisław Czulak Cięcina – Św. Katarzyny
Maria Liwczak Cieszyn – Św. Elżbiety
Edward Żmij Czechowice-Dz. Podraj – Św. Stanisława BM
Krzysztof

Chodorowski

Czaniec-Św.Bartłomieja
Andrzej Kamiński Dankowice – Św. Wojciecha
Roman Kucharczyk Drogomyśl – Matki Bożej Częstochowskiej
Teresa Kukiełka Gierałtowice – św. Marcina
Stanisława Pasko Gilowice – św. Andrzeja Apostoła
Stanisława

Raj

Grojec – św. Wawrzyńca
Jerzy Kulesza Jaworze – Opatrzności Bożej
  Jaworzynka – św. App. Piotra i Pawła
Bernadetta Mentel Jeleśnia – św. Wojciecha
Andrzej Bryzek Kęty – św. Małgorzaty i Katarzyny
Andrzej Sztafa Kobiernice – Św. Urbana
Danuta Kliś Kozy – Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza
Anna Janosz Kozy – Zesłania Ducha Świętego
Józef Filapek Ligota – Opatrzności Bożej
Jadwiga Jakubiec Lipowa  – Św. Bartłomieja
Jerzy Sonntag Łodygowice – Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza
Elżbieta Prochownik Małe Kozy – Najświętszej Rodziny
  Meszna – Niepokalanego Serca NMP
  Miedzyrzecze –Św. Marcina
Zofia Stabrawa Ogrodzona – Świętego Mateusza
Jadwiga Pieczonka Oświęcim  Brzezinka – MB Królowej Polski
Władysława Górczyńska Oświęcim – Św. Józefa
Dorota Kinalczyk Oświęcim – Św. Maksymiliana Męczennika
Małgorzata Midor Pietrzykowice – Najświętszego Serca Pana Jezusa
Bronisław Chrobak Pisarzowice – Św. Marcina
Inga Berek Rudzica – św. Jana Chrzciciela
Wacław Oleś Rychwałd – św. Mikołaja
Jerzy Kowalski Rzyki – św. Jakuba Apostoła
Mirosław Koniewski Skoczów – Św. Ap. Piotra i Pawła
Jan Byrdy Słotwina – Najświętszego Serca Pana Jezusa
Józef Murański Sopotnia Mała – Św. Jana Chrzciciela
Jadwiga Buchalik Stara Wieś-Podwyższenia Krzyża Świetego
Dorota Walaszek Szczyrk- Św. Jakuba Apostoła
Maria Krutyła Strumień – Św. Barbary
Małgorzata Chrapek Wieprz k/Andrychowa – Wszystkich Świętych
Bożena Tobiasz Wilkowice – Św. Michała Archanioła
Maria Staniek Zabrzeg – św. Józefa
Antoni  Pietraszko Zarzecze – Wszystkich Świętych
Mariola Rojek Zebrzydowice – Wniebowzięcia NMP
Zdzisław Łukaszek Żywiec Sporysz – Chrystusa Króla
Władysław Sanetra Żywiec – Narodzenia NMP
Urszula Ścieszka Żywiec – Św. Floriana

 

Członkowie Rady Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

 

Imię i nazwisko Parafia
Andrzej Bura Chybie – Chrystusa Króla
Ewa  Ciopińska Bielsko-Biała – Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka
Mieczysław Urbaniak Jaworze – Opatrzności Bożej
Janina- Janica Piechota Wilkowice – św. Michała Archanioła
Krystyna Bochenek Bielsko-Biała- MB Fatimskiej
Anna Pasierbek Pisarzowice- Św. Marcina
Marek    Kuder     Pisarzowice – Św. Marcina
Stanisław Mendrek Strumień – Św. Barbary
Krzysztof Luber Bielsko-Biała Leszczyny – Chrystusa Króla
Łucja Sowa Bielsko-Biała – Opatrzności Bożej
Zofia   Szramek Rudzica – Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Małgorzata Szwed Bielsko-Biała – Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka
Stanisław Szwed Bielsko-Biała – Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka
Bogusław Wnętrzak Rychwałd- Św. Mikołaja
Leszek Zacharejko Bielsko-B – Św. Maksymiliana Kolbego
Szczepan Wojtasik B-B Straconka- MB Pocieszenia
Alicja Kozak Stanisława BM- Cz.- Dziedzice
Maria Baczyńska Bielsko-Biała Kamienica – Św. Małgorzaty
Maksymilian Pryga Bielsko-Biała Leszczyny

Chrystusa Króla

Aneta Krefta-Maciejowska Bystra Krakowska- Najśw. Krwi Pana Jezusa
Jadwiga Kupczak Żabnica- MB Częstochowskiej

 

Related posts