Sierpień 01, 2021

Orszak Trzech Króli 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Akcji Katolickiej wraz z rodzinami do uczestnictwa w Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia 2018 roku w Bielsku Białej. Poniżej plakat promujący to wydarzenie.

To już VII Orszak Trzech Króli w Bielsku-Białej!
Serdecznie zapraszamy na największe jasełka do Bielska-Białej. Już 6 stycznia 2018 roku razem z Trzema Królami powędrujemy w kolorowym orszaku, by pokłonić się wspólnie Bożej Dziecinie. W programie: 10.30 Msza św. w Kościele św. Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej Aleksandrowicach 11.45 formowanie się Orszaku i przejście ulicami: Wrzosową, Cieszyńską, rondo Hulanka, Cieszyńską na Stary Rynek 12.30 kolędowanie z zespołem Dzień Dobry na Starym Rynku
W role Trzech Króli wcielą się: Jan Bierówka, prezes spółki Befaszczot, Jacek Borusiński, aktor i autor tekstów z Kabaretu Mumio, oraz Tomasz Lorek, aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Patronat nad Orszakiem objęli ks. bp Roman Pindel i Prezydent Miasta Jacek Krywult.
Po Orszaku na Starym Rynku przewidziano stargany gastronomiczne, a więc można będzie ogrzać się ciepłym napojem i przekąską.
Bieżące informacje:
http://bielsko-biala.orszak.org/
https://www.facebook.com/OrszakBielsko/
Zapraszają organizatorzy bielskiego Orszaku Trzech Króli: Rada Ruchów i Stowarzyszeń Diecezji Bielsko-Żywieckiej oraz Szkoła Podstawowa Skała i Katolickie Przedszkole Ziarenko z Bielska-Białej.


 

Related posts