Komunikat DIAK – listopad 2020

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi wiadomościami DIAK

1. Z uwagi na wciąż wysokie zagrożenie epidemiczne, Zarząd DIAK podjął decyzję o nieorganizowaniu uroczystej Mszy św. dla członków Akcji Katolickiej w uroczystość Chrystusa Króla, naszego święta. Zachęcamy Prezesów i członków POAK do duchowej łączności w tym dniu, poprzez w miarę możliwości czynne uczestnictwo we Mszy św. w swoich parafialnych Kościołach. Niech w tym trudnym czasie połączy nas wszystkich to, co mamy najcenniejszego – spotkanie z Chrystusem w Eucharystii.

2. Dostępne są już formularze sprawozdań finansowego i z działalności POAK za rok 2020. Sprawozdania dostępne TUTAJ. Prosimy o składanie dokumentów do dnia 1 lutego 2021 r.

3. Osoby, które nie odebrały jeszcze materiałów formacyjnych na rok 2021 zapraszamy serdecznie po odbiór w biurze DIAK (po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie). Możliwa jest także wysyłka pocztowa po dokonaniu przedpłaty na konto DIAK za materiały oraz wysyłkę (koszt wysyłki – 15 zł).

4. Uprzejmie prosimy o nadsyłanie nazwisk osób, które są formalnie członkami wspierającymi w państwa parafialnych oddziałach. Informacja o ilości członków wspierających w naszej wspólnocie potrzebna jest do sprawozdania z pracy DIAK za rok 2020. Prosimy o życzliwe podejście do sprawy.

 

Related posts